Podnos VLNKA

Minimalistický podnos ve tvaru vlnky se stane tvým oblíbeným odkládacím prostorem a moderním bytovým doplňkem zároveň. Díky jeho všestrannému využití tě jen tak neomrzí. 

390 Kč / ks
Dostupnost: Skladem

Detailní popis produktu

Podnos je vyrobený s maximální péčí a láskou z ekologického kompozitního materiálu a následně ošetřený ekologickou impregnací pro hydrofobizační ochranu a voskem vhodným k přímému kontaktu s potravinami a dětskými hračkami. Slouží primárně jako bytový doplněk, a proto ho nedoporučuji používat na dlouhodobé skladování potravin či jako nádobí. I přes veškerá ošetření se může po čase používání lehce změnit vzhled, což není vadou výrobku. Tác může obsahovat malé bublinky a jiné nedokonalosti, jež patří mezi běžné vlastnosti materiálu, které dělají každý kousek jedinečný a originální. 

 

PÉČE O BETONOVÉ VÝROBKY

Výrobky jsou nevhodné na mytí v myčce na nádobí. Na očištění použijte vlhký čistý hadřík či houbičku, nepoužívejte čisticí prostředky. Podtácky a dekorace chraňte před přímým kontaktem s vodou. Výrobky se mohou při dopadu na tvrdý povrch rozbít.

Doplňkové parametry

Kategorie: PODTÁCKY
Materiál: Ekologický kompozitní materiál
Rozměry (v x š x d): 2 x 12,5 x 25 cm