Betonová dekorace JEDNOROŽEC

Mám tu nějaké milovníky jednorožců? Tenhle roztomilý prcek vám rozhodně nesmí doma chybět! A pokud mu chcete dodat trochu kouzelného třpytu, nezapomeňte zakliknout doplněk v podobě pozlacení či postříbření růžku.

Barva
Doplněk (+ 10 Kč)
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
130 Kč / ks 140 Kč / ks 140 Kč / ks 130 Kč / ks 135 Kč / ks 145 Kč / ks 145 Kč / ks 135 Kč / ks 135 Kč / ks 145 Kč / ks 145 Kč / ks 135 Kč / ks 130 Kč / ks od 130 Kč / ks
Dostupnost: Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Betonová dekorace JEDNOROŽEC

Detailní popis produktu

Dekorace je vyrobená s maximální péčí a láskou z vlastní betonové směsi a následně ošetřená ekologickou impregnací pro hydrofobizační ochranu. Může obsahovat malé bublinky a jiné nedokonalosti, jež patří mezi běžné vlastnosti betonu, které dělají každý kousek jedinečný a originální. 

 

PÉČE O BETONOVÉ VÝROBKY

Výrobky jsou nevhodné na mytí v myčce na nádobí. Na očištění použijte vlhký čistý hadřík či houbičku, nepoužívejte čisticí prostředky. Podtácky a dekorace chraňte před přímým kontaktem s vodou. Výrobky se mohou při dopadu na tvrdý povrch rozbít.

Doplňkové parametry

Kategorie: DEKORACE
Materiál: Beton
Rozměry: 7 x 7 cm